Jdi na obsah Jdi na menu
 


Beastie Boys

17. 3. 2007
Obrazek

Možná jste si mysleli, že už se "staříci" na hudbu vykašlali, ale opak je pravdou! Bojovníci za práva Tibetu, první úspěšní bílí rappeři, nespoutaní blázni s ostrým jazykem, prostě  Beastie Boys jak je všichni známe, ohlašují nové album na letošní léto.

 

Už když před třemi lety vydávali výborné To The 5 Boroughs, bylo to veliké překvapení. Beastie Boys se sice tenkrát návrat povedl, singly jako Ch-Check It Out nebo Triple Trouble bouraly reprobedny nejednomu fandovi, ale poté se zase ztratili z centra dění. Zdálo se, že si comeback zkusili, ale že velký showbusiness už zas tak moc neprožívají. Plnohodnotný návrat na scénu jakoby se nekonal.

Proto je aktuální informace, že pracují na další desce, o to překvapivější! Vypadá to, že je muzika pořád především baví. Žádné konkrétnější informace zatím kapela médiím neposkytla. Beastie Boys odehrají sérii koncertů na různých letních festivalech a ve stejné době by měli mít venku i slibované, již sedmé řadové album. Protože se v rámci série koncertů podívají i do Evropy, zbývá na závěr apelovat na české promotéry: přivezte nám je znovu do Čech! Nestane-li se tak, můžete navštívit alespoň některou z akcí v sousedních zemích, jejichž termíny vám nabízíme níže, nebo si stáhnout některé z jejich slavných alb...

27. 5. George, Washington (Sasquatch Festival)
10. 6. Lisbon (Alive! Festival)
17. 6. Istanbul (Efes Pilsen One Love Festival)
22. 6. Scheessel, Germany (Hurricane Festival)
24. 6. Neuhasen, Germany (Southside Festival)
26. 6. Paris (Le Zenith)
28. 6. Werchter, Belgium (Rock Werchter Festival)
30. 6. Gdynia, Poland (Heineken Festival)